Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny.

Anna Szylko

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny.

Jestem psychologiem, pedagogiem, psychoterapeutą psychodynamicznym.

19-letnie doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w placówkach oświatowych (obecnie w poradni psychologiczno-pedagogicznej), pełniąc funkcję kuratora społecznego, a także w ramach stażów przygotowujących mnie do zawodu psychoterapeuty.

Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii, aktualnie jestem w trakcie specjalistycznego kursu „Psychoterapia psychodynamiczna dzieci i młodzieży” organizowanego przez Szpital Uniwersytecki w Krakowie.

W obszarze moich zainteresowań zawodowych znajduje się psychoterapia dzieci, młodzieży i osób dorosłych, szeroko rozumiane poradnictwo, psychoedukacja, profilaktyka oraz diagnoza psychologiczna.

Pracuję pod superwizją certyfikowanych superwizorów PTPPd.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Specjalizuje się w leczeniu

Zapraszam do kontaktu osoby dorosłe doświadczające różnego rodzaju trudności życiowych, braku satysfakcji, trudności w relacjach, będących w kryzysie, pragnących zmiany w swoim życiu. Mam duże doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży przeżywającym trudności emocjonalne oraz edukacyjne. Oferuję także wsparcie wychowawcze dla rodziców, najczęściej poprzez psychoedukację, konsultacje indywidualne lub rodzinne.

LOGO_270_279

Zapytaj o najlepszą formę terapii i umów się na konsultacje.

    Umów się na Konsultacje