Psycholog, pedagog, psychoterapeuta systemowy, terapeuta wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju dziecka od 0 do 6 roku życia.

Katarzyna Wiśniewska

Psycholog, pedagog, psychoterapeuta systemowy, terapeuta wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju dziecka od 0 do 6 roku życia.

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w systemowym nurcie terapii rodzin, w trakcie szkolenia. Kurs realizuję w ramach Szkoły Systemowej Terapii Rodzin w Krakowie.

Zawodowo zajmuję się terapią dzieci i młodzieży oraz wspieraniem rodziców w pełnieniu ról rodzicielskich. Stale podnoszę swoje kompetencje i kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach specjalistycznych.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam jako wolontariusz, a następnie trener umiejętności społecznych w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom i Osobom Dorosłym z zespołem Aspergera oraz zaburzeniami pokrewnymi „AS” w Bielsku – Białej, gdzie prowadziłam zajęcia terapeutyczne grupowe i indywidualne dla osób na spektrum autyzmu oraz konsultacje dla rodziców. Przeprowadzałam również diagnozy. Pracowałam w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej zajmując się diagnozowaniem dzieci z trudnościami szkolnymi, całościowymi zaburzeniami rozwoju, prowadzeniem terapii oraz wsparcia psychologicznego dla dzieci i ich rodziców. Obecnie pracuję jako psycholog w szkole specjalnej i przedszkolu, prowadząc terapeutyczne zajęcia indywidualne, grupowe, zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju oraz konsultacje dla rodziców. Swoją pracę poddaję stałej superwizji

Specjalizuje się w leczeniu

Jako psycholog specjalizuję się w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz z młodzieżą. Jako psychoterapeuta pracujący w nurcie systemowym szczególnie dużą wagę przywiązuję do relacji, jaką buduję z każdym klientem i jego rodziną, jak również do relacji, które każdy człowiek buduje ze swoimi bliskimi i samym sobą. Moim pragnieniem jest przybliżanie klienta do samego siebie i sprawianie, aby w pełni doświadczał swojej wyjątkowości.
W wolnym czasie chętnie czytam książki i spędzam czas z rodziną na łonie natury.

Logo

Zapytaj o najlepszą formę terapii i umów się na konsultacje.

    Umów się na Konsultacje