Psycholog, psychoterapeuta EMDR

Krzysztof Feliksiak

Psycholog, psychoterapeuta EMDR

Jestem psychologiem i studia psychologiczne ukończyłem na katowickim Uniwersytecie SWPS. Szkoliłem się z terapii EMDR, interwencji kryzysowej, pomocy psychologicznej oraz psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Jestem terapeutą EMDR i stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach psychoterapeutycznych.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując z osobami dorosłymi w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oraz z osobami z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzinami w MOPS Kraków.

Pracuję w nurcie EMDR pod regularną superwizją, wykorzystując podejście poznawczo-behawioralne i pracę na częściach Systemu Wewnętrznej Rodziny (SWR).

Interesuję się psychotraumatologią oraz aspektami psychiki i ich relacjami w podejściu SWR. W pracy zależy mi na stworzeniu bezpiecznej relacji, by poszerzając świadomość klienta pomóc mu dokonać osobistych zmian, których pragnie

Specjalizuje się w leczeniu

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą (od 12 roku życia) doświadczającą kryzysów życiowych, stanów depresyjnych, lękowych oraz po zdarzeniach traumatycznych. Świadczę wsparcie psychologiczne osobom LGBT+.

Logo