Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, EMDR

Magdalena Kuźnik

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, EMDR

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką w procesie certyfikacji na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.

Szkolę się i pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach

W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, pracę poddaję regularnej superwizji.

Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach (m.in. Racjonalna Terapia Zachowania, Dialog Motywujący, Certyfikowany Partner Centrum Zdrowia Psychicznego).

Od 2017 r. pracuję jako psycholog z dziećmi, młodzieżą i młodymi dorosłymi chorymi somatycznie oraz ich rodzinami w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziale opiekuńczo-leczniczym ogólnym oraz psychiatrycznym, w szkołach i poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Jestem zaangażowana w szerzenie psychologii zdrowia i jakości życia poprzez wystąpienia na konferencjach lokalnych i ogólnopolskich oraz prowadzenie psychoedukacji oraz szkoleń w formie warsztatowej (najczęściej dla osób z cukrzycą).

Specjalizuje się w leczeniu

Oferuję konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłym w różnorodnych trudnościach (m.in. zburzenia: lękowe, odżywiania, związane ze stresem, psychosomatyczne, depresyjne) oraz kryzysach związanych z sytuacją życiową. W gabinecie zależy mi na stosowaniu metod terapeutycznych opartych na dowodach naukowych oraz stworzeniu drugiemu człowiekowi bezpiecznych warunków do realizacji celów zgodnych z wartościami.

Logo

Zapytaj o najlepszą formę terapii i umów się na konsultacje.

    Umów się na Konsultacje