Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny.

Zosia Kozak

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny.

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo - behawioralną w procesie certyfikacji. Studia podyplomowe z zakresu psychoterapii realizuję w Szkole Terapii Poznawczo - Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim.

Pracuję jako psycholog z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka gdzie wspieram i diagnozuje pacjentów m.in. przewlekle chorych somatycznie, po przebytych urazach fizycznych, w kryzysach życiowych po próbach samobójczych, z zaburzeniami neurologicznymi czy psychosomatycznymi. Od 2019 roku jestem także związana z ośrodkiem świadczącym pomoc osobom pokrzywdzonym przestępstwem gdzie prowadzę psychoterapię dzieci i dorosłych po doświadczeniu przemocy.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam uczestnicząc w projektach edukacyjno - badawczych oraz stażach w poradni zdrowia psychicznego, ośrodku leczenia uzależnień, poradni psychologiczno - pedagogicznej oraz szkołach na wszystkich etapach edukacji. Staram się stale poszerzać swoją wiedzę i kompetencje uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach.

W pracy terapeutycznej ważna jest dla mnie relacja z pacjentem oparta na na empatii i zaufaniu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Specjalizuje się w leczeniu

Pracuję z dziećmi (od 8 roku życia), młodzieżą oraz młodymi dorosłymi zmagającymi się m.in. ze stanami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi, psychosomatycznymi, odżywiania, po przeżyciach traumatycznych czy w kryzysach emocjonalnych.

Logo

Zapytaj o najlepszą formę terapii i umów się na konsultacje.

    Umów się na Konsultacje