Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w procesie certyfikacji.

Karolina Cichy

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w procesie certyfikacji.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim. Szkolę się w szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne.

W pracy z pacjentem szczególnie ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna budowana w atmosferze zaufania oraz w poczuciu bezpieczeństwa. Kieruję się etyką zawodową, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi.

Posiadam 5 letnie doświadczenie zawodowe, które zdobyłam w placówkach oświatowych, poradni psychologicznej dla dzieci i młodzieży w Tychach oraz na oddziale dziennym w Centrum Psychiatrii w Katowicach.

Specjalizuje się w leczeniu

Oferuje konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w różnych trudnościach m.in. zaburzenia lękowe (lęk uogólniony, fobie, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, lęk uogólniony).; zaburzenia nastroju, zaburzenia odżywiania (jadłowstręt, bulimia); zaburzenia ze spektrum autyzmu konsultacje rodzicielskie.

LOGO_270_279

Zapytaj o najlepszą formę terapii i umów się na konsultacje.

    Umów się na Konsultacje