Psycholog, psychoterapeuta integratywny

Magdalena Kucia

Psycholog, psychoterapeuta integratywny

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej MKN w Krakowie. Studia magisterskie z psychologii zdrowia i choroby ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim.

Pracuję w podejściu integratywnym, korzystając z różnych nurtów psychoterapeutycznych dostosowując metody pracy do indywidualnych potrzeb pacjentów. W pracy z pacjentem skupiam się na budowaniu relacji terapeutycznej, poczuciu bezpieczeństwa i zaufania.

 

Pomagam pacjentom doświadczającymi lęku, objawów depresyjnych czy zmagającymi się z kryzysem w relacjach z najbliższymi oraz z rodzicami w zakresie kłopotów wychowawczych.

 

Ukończyłam kurs diagnozy klinicznej DSM-IV; szkolenie z integratywnej systemowej psychoterapii zaburzeń depresyjnych oraz szkolenie z psychoterapii zaburzeń lękowych i posttraumatycznych. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i Systemowej oraz przestrzegam kodeksu etycznego psychoterapeuty PTPI.

Moja praca podlega regularnej superwizji oraz ciągłemu podnoszeniu kompetencji i umiejętności. Człowiek interesuje mnie jako całość – połączenie ciała, umysłu i duszy i co bardzo ważne, także jego połączenie z otaczającym światem.

Specjalizuje się w leczeniu

Udzielam pomocy psychologicznej młodzieży od 16 r.ż. oraz osobom dorosłym w:
pracy z zaburzeniami depresyjnymi, w tym zmniejszeniu pojawiających się objawów, obniżonym nastrojem,
pracy z zaburzeniami lękowymi,
poradzeniu sobie z kryzysem życiowym,
zmniejszeniu objawów psychosomatycznych, oraz pojawiających się fizycznych, cielesnych dolegliwości w wyniku aktualnego stanu psychicznego,
poprawie funkcjonowania w związku lub wśród innych ludzi
pracy z samoświadomością oraz z rozwojem osobowości
zdobywaniu nowych sposobów przeżywania oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych.

 

Logo

Zapytaj o najlepszą formę terapii i umów się na konsultacje.

    Umów się na Konsultacje