Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, EMDR

Magdalena Kuźnik

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, EMDR

Jestem psychologiem oraz certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną i EMDR.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.

W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz EMDR, pracę poddaję regularnej superwizji.

Od 2017 roku praktykuję zawód psychologa, od 2019 roku zawód psychoterapeuty.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, na oddziale opiekuńczo-leczniczym ogólnym oraz psychiatrycznym, w szkołach i poradni psychologiczno-pedagogicznej.
Jestem zaangażowana w szerzenie psychologii zdrowia i jakości życia poprzez wystąpienia na konferencjach lokalnych i ogólnopolskich oraz prowadzenie psychoedukacji oraz szkoleń w formie warsztatowej (najczęściej dla osób z cukrzycą).
Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach (m.in. Racjonalna Terapia Zachowania, Dialog Motywujący).

Specjalizuje się w leczeniu

Oferuję konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłym w różnorodnych trudnościach (m.in. zburzenia: lękowe, odżywiania, związane ze stresem, psychosomatyczne, depresyjne) oraz kryzysach związanych z sytuacją życiową. W gabinecie zależy mi na stosowaniu metod terapeutycznych opartych na dowodach naukowych oraz stworzeniu drugiemu człowiekowi bezpiecznych warunków do realizacji celów zgodnych z wartościami.

Logo

Zapytaj o najlepszą formę terapii i umów się na konsultacje.

    Umów się na Konsultacje