Psycholog, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny w trakcie szkolenia

Marta Wierzbanowska

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny w trakcie szkolenia

Jestem absolwentką psychologii na Akademii Ignatianum w Krakowie (specjalność - psychologia kliniczna). Aktualnie uczestniczę w czteroletniej szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Ter-Cognitiva w Krakowie, uprawniającej do nadania certyfikatu przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej

Kwalifikacje zawodowe zdobywałam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego w Mysłowicach oraz Ośrodkach Rehabilitacyjnych w Krzeszowicach i Zakopanym. Praca w tych miejscach pozwoliła mi na zdobycie szerokiego doświadczenia klinicznego zarówno w pracy z osobami dorosłymi, seniorami oraz dziećmi. Obecnie udzielam pomocy psychologicznej i psychoterapii osobom od 18 r.ż.

W swojej praktyce klinicznej kieruję się przede: akceptacją, otwartością oraz współczuciem Dzięki tym wartością, dążę do budowania z pacjentem relacji opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach, czytając literaturę branżową, tak aby móc świadczyć odpowiednią pomoc. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Specjalizuje się w leczeniu

W swojej pracy pomagam  osobom z: zaburzeniami lękowymi (lęk paniczny, agorafobia, lęk uogólniony, lęk o zdrowie, fobia społeczna), zaburzeniem obsesyjno – kompulsyjnym, zaburzeniami nastroju, kryzysy, żałoba, niskim poczuciem własnej wartości, a także mającym trudności na polu zawodowym, trudności relacyjne.

LOGO_270_279

Zapytaj o najlepszą formę terapii i umów się na konsultacje.

    Umów się na Konsultacje