Psycholog, interwent kryzysowy

Martyna Sozańska

Psycholog, interwent kryzysowy

Jestem psycholożką i interwentką kryzysową.
Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia, ze specjalnością Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.
W pracy z osobą kliencką kluczowe jest dla mnie budowanie relacji opartej na empatii, szacunku i otwartości. Jestem głęboko przekonana, że przestrzeń terapeutyczna powinna stanowić bezpieczny azyl, miejsce akceptacji i zrozumienia, gdzie każdy może swobodnie dzielić się swoimi doświadczeniami, trudnościami i potrzebami.
Moje trzyletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z renomowanymi organizacjami, takimi jak Fundacja ITAKA, Fundacja Mama na Huśtawce, Fundacja Nagle Sami oraz Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN Silesia).
Praca z osobami w kryzysie psychicznym, kryzysie suicydalnym, w depresji, lęku, uzależnieniu, czy w procesie straty i żałoby, umożliwiła mi rozwijanie umiejętności pracy z szerokim spektrum problemów psychicznych i prowadzenie interwencji kryzysowych na wysokim poziomie. Moja praktyka zawodowa wspierana jest przez regularną superwizję.

Specjalizuje się w leczeniu

Szczególną wartość przywiązuję do ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego. Regularnie uczestniczę w kursach, warsztatach i szkoleniach, które umożliwiają mi poszerzanie wiedzy i doskonalenie umiejętności terapeutycznych.

Specjalizacja: zaburzenia depresyjne; zaburzenia lękowe; żałoba; kryzys utraty pracy, relacji, etc.; trudności wychowawcze dzieci i młodzieży; konsultacje dla rodziców; terapia psychologiczna online; LGBTQIA+ friendly

LOGO_270_279

Zapytaj o najlepszą formę terapii i umów się na konsultacje.

    Umów się na Konsultacje