Doktor psychologii, psychoterapeuta Gestalt w trakcie certyfikacji

Wiola Friedrich-Pyrak

Doktor psychologii, psychoterapeuta Gestalt w trakcie certyfikacji

Jestem doktorem psychologii, psychoterapeutą Gestalt w trakcie procesu szkolenia.
Posiadam 5 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie diagnozy psychologicznej oraz interwencji kryzysowej, które zdobyłam pracując na stanowisku psychologa w Areszcie Śledczym w Katowicach.

Regularnie uczestniczę i podnoszę swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w konferencjach krajowych i zagranicznych oraz szkoleniach. Ponadto rozwijam się jako pracownik naukowo- dydaktyczny na stanowisku adiunkta na Uniwersytecie Śląskim. Jestem autorką kilku polskich i zagranicznych publikacji naukowych i popularnonaukowych. Obecnie jestem w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.

W swojej pracy kieruję się „Rogerowską triadą” czyli bezwarunkową akceptacją, autentycznością, spójnością oraz empatią. Kontakt i relacja z drugim człowiekiem są dla mnie ważne nie tylko w gabinecie, ale także w życiu prywatnym. Odpoczywam i regeneruję się spacerując z psem, podróżując, wędrując po górach czy smakując włoskiej kuchni.

Specjalizuje się w leczeniu

Pracuję z osobami dorosłymi w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym wspierając m.in. w radzeniu sobie w kryzysach sytuacyjnych (utrata pracy, rozstanie, żałoba, radzenia sobie z przewlekłą chorobą, problemy w związku), zaburzeniach nastroju, zaburzeniach lękowych i związanych ze stresem, zaburzeniach spowodowanych używaniem substancji psychoaktywnych.

 

Logo

Zapytaj o najlepszą formę terapii i umów się na konsultacje.

    Umów się na Konsultacje